Staff: Department of Music and Media Production (in Swedish)

Institutionen för musik- och medieproduktion (MoM)

Se även Institutionen för musik- och medieproduktion (MoM): institutionssidor

Prefekt Westman Bo
Studierektor Schyborger Peter
   
Doukkali Josef Adjunkt i medieproduktion
josef.doukkali@kmh.se
Dykhoff Klas Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
klas.dykhoff@kmh.se
Gardemar Hans Adjunkt i musik- och medieproduktion
hans.gardemar@kmh.se
Gullö Jan-Olof Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
jan-olof.gullo@kmh.se
Hemmilä Juhani Adjunkt i musik- och medieproduktion
mentor åk 2
juhani.hemmila@kmh.se
Lindén Maja Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
maja.linden@kmh.se
Lindetorp Hans Adjunkt i musik- och medieproduktion
mentor åk 1 och 3
hans.lindetorp@kmh.se
Ramström Johan Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
johan.ramstrom@kmh.se
Ringbom Stefan Datatekniker
stefan.ringbom@kmh.se
08-16 25 24, 070-840 92 50
Schyborger Peter Adjunkt i musik- och medieproduktion, studierektor
peter.schyborger@kmh.se
0736-63 01 61
Westman Bo Lektor i musik- och medieproduktion, prefekt MoM
bo.westman@kmh.se
070-551 70 33
Åkerman Robert Adjunkt i musik- och medieproduktion
robert.akerman@kmh.se
Uppdaterad
Uppdaterad 2016-05-10