Staff: Department of Music and Media Production (in Swedish)

Institutionen för musik- och medieproduktion (MoM)

Prefekt Westman Bo
Studierektor Schyborger Peter
 

 

Ahlström Erika Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
Doukkali Josef Adjunkt i medieproduktion
josef.doukkali@kmh.se
Dykhoff Klas Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
klas.dykhoff@kmh.se
Gardemar Hans Adjunkt i musik- och medieproduktion
hans.gardemar@kmh.se
Gullö Jan-Olof Gästprofessor i musik- och medieproduktion
jan-olof.gullo@kmh.se
Gustafsson Tove Amanuens
Hemmilä Juhani Adjunkt i musik- och medieproduktion
juhani.hemmila@kmh.se
Holmgren Frida Amanuens
Lindén Maja Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
maja.linden@kmh.se
Lindetorp Hans

Adjunkt i musik- och medieproduktion
hans.lindetorp@kmh.se
073-628 73 35

Pejler Andreas Amanuens
Pettersson Marta Timavlönad lärare i musik- och medieproduktion
Ramström Johan Adjunkt i musik- och medieproduktion
johan.ramstrom@kmh.se
Ringbom Stefan Datatekniker
stefan.ringbom@kmh.se
08-16 25 24, 070-840 92 50
Rosenberg Fabian Amanuens
Schyborger Peter Adjunkt i musik- och medieproduktion, studierektor
peter.schyborger@kmh.se
0736-63 01 61
Ugand Matilda Amanuens
Webjörn Petz Alice Amanuens
Westman Bo Lektor i musik- och medieproduktion, prefekt
bo.westman@kmh.se
070-551 70 33
Åkerman Robert Adjunkt i musik- och medieproduktion
robert.akerman@kmh.se
Uppdaterad
Uppdaterad 2016-09-22